JA University - шаблон joomla Продвижение
Jste zde: Úvodní stránka Co se děje Informační e-mail, setkání Platformy a zřízení facebookových stránek

Informační e-mail, setkání Platformy a zřízení facebookových stránek

 

Na konci uplynulého týdne jsme všem sociálním, zdravotním a podobným službám v ČR, které se nějakým způsobem zabývají drogovou problematikou, a na které se nám podařilo dohledat kontakt (terénní programy, kontaktní centra, různé ambulance, doléčovací programy, terapeutické komunity, centra primární prevence, psychiatrické nemocnice, detoxy, psychoterapeuti, služby pro uživatele alkoholu a hráče hazardních her apod.), rozeslali e-mailem informace o vzniku této Platformy a její činnosti.

Zároveň vás v tomto e-mailu zveme na setkání Platformy v Brně, dne 10. 1. 2015, přičemž toto setkání je určeno těm z vás, kdo se chtějí na činnosti platformy nějakým způsobem aktivně podílet. Nejde tedy o schůzku informační, ale pracovní, na které budeme především intenzívně plánovat další konkrétní aktivity Platformy. Pokud tedy máte zájem se tohoto setkání zúčastnit, prosíme o potvrzení vaší účasti nejpozději do 3. 1. 2015 odpovědí na náš email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Důležitou informací je dále možnost využít diskuzního fóra na tomto webu a vyjádřit svůj názor na naše aktivity či jakékoliv téma z oblasti služeb pro uživatele drog a závislé a práce s nimi, nebo na jakékoliv jiné téma, s tímto související. Všechny uživatele diskuzního fóra zároveň prosíme o korektní a konstruktivní diskuzi.

V neposlední řadě jsme vás ve zmíněném e-mailu vyzvali k zapsání mezi příznivce platformy, zejména pokud sdílíte naše výhrady ke Koncepci adiktologických služeb v ČR a chcete, alespoň vyjádřením podpory naší Platformě, pomoci zastavit realizaci této Koncepce. Berte tedy náš e-mail jako výzvu k diskuzi, k aktivním krokům, k vyjádření vašeho názoru (třeba formou zapsání mezi příznivce Platformy).

Zároveň jsme spustili naše nové facebookové stránky: http://www.facebook.com/zavislostikomplexne. Pokud však máte zájem podpořit naše aktivity, vyjádřit svůj názor nebo započít diskuzi na nějaké téma, využijte k tomu především náš web.

 

Jste zde: Úvodní stránka Co se děje Informační e-mail, setkání Platformy a zřízení facebookových stránek